Radost i duh Božića danas su ispunili Ustanovu “Drin”, gdje su korisnici katoličke vjeroispovijesti ovaj veliki praznik podijelili sa korisnicima drugih vjeroispovijesti, kao i sa uposlenicima Ustanove koji su se potrudili da im prirede toplu i istinsku božićnu atmosferu.
Uz prigodnu trpezu, muziku, pjesmu i ples, Božić, kao najradosniji kršćanski praznik, protekao je u znaku pozitivnog raspoloženja, veselja i međusobne ljubavi. Zabavi se pridružio i direktor Ustanove, dr. Ismar Halilović, koji je korisnicima i uposlenicima uputio iskrene čestitke povodom Božića, poželjevši svima koji slave mnogo zdravlja, mira i radosti.
Osmijesi i sreća na licima korisnika najbolji su pokazatelj koliko im ovakvi trenuci znače. Zajedničko obilježavanje praznika još jednom je potvrdilo koliko je korisnicima, kao i svima, važno da uvijek imaju s kim podijeliti i sretne i one teže životne trenutke.












